PRZEZ INDIE DO NEPALU I Z POWROTEM

Ten blog powstał, by na zawsze uwiecznić wspomnienia z wyprawy do Indii i Nepalu. Niepostrzeżenie stał się częścią mojego życia. W korowodzie codziennych zdarzeń i spraw do załatwienia znalazłam w końcu miejsce na odnalezienie samej siebie.02 lipca 2008

SŁOŃCE I GOLF W PACZÓŁTOWICACH

Zostaliśmy zaproszeni na pole golfowe. Odbywała się tam imprezka volvo i mieliśmy zapewnione rozmaite atrakcje: nauka gry, fajowe drineczki, truskawki maczane w czekoladowej fontannie, kaweczka i pyszne mięsiwa i sałatki. Chociaż osobiście nie przepadam za drinkami polecam następujący:
do szklaneczki wlewamy 1/3 soku jabłkowego, 1/3 whisky, 1/3 sprite - do tego oczywiście kilka kostek lodu i cytrynka - pyszne - szczególnie podczas upału.
Największym zainteresowaniem cieszyła się oczywiście nauka gry w golfa.
Zobacz inne fotki GOLF

Można było popróbować swoich sił wirtualnie, albo w przyrodzie. Pierwszy raz graliśmy w interaktywną grę komputerową. Żeby uderzyć kijem w piłeczkę trzeba było wziąć mniejszy lub większy zamach specjalnym pilotem. Później czekało nas patowanie - czyli próby trafienia z greena do dołka i driving range czyli piłeczką w dal. Nie udało nam się wygrać żadnego konkursu, ale dzień zaliczamy do udanych. W drodze powrotnej postanowiliśmy się wykąpać na zakrzówku i byłoby świetnie gdyby nie to, że Panowie postanowili iść na skróty. Najlepszym komentarzem będzie jeśli napiszę, że doświadczenie z tych skrótów przydało mi się we wspinaczce skałkowej :).

Anna Bucholc

A TAK SIĘ REKLAMUJĄ:
Zapraszamy do gry w golfa w Krakow Valley Golf & Country Club - pierwszym i największym kompleksie golfowym w południowej Polsce. Na obszarze 160 ha do Państwa dyspozycji są: 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, par 72, 6-dołkowe pole golfowe, par 18 oraz nowoczesna Akademia Golfa z Driving Range...

Golf kojarzy się z prestiżem i elitarnością, a jednocześnie jest najbardziej towarzyskim ze wszystkich sportów. W wielu środowiskach po prostu nie wypada nie grać w golfa. Grają biznesmeni, managerowie, ludzie wolnych zawodów oraz pracownicy dużych i małych firm. Mężczyźni i kobiety. Organizowane są mistrzostwa lekarzy, prawników, dziennikarzy. Jest to sport nie tylko dla ludzi czynnych zawodowo; grę można rozpocząć jako dziecko i kontynuować do późnego wieku emerytalnego. Golf to sport masowy – na całym świecie uprawia go ponad 120 mln ludzi.

# Golf to: doskonała forma aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu
# sport dla każdego niezależnie od wieku i płci
# idealna forma wypoczynku dla całej rodziny
# świetny sposób na miłe spędzenie czasu w gronie znajomych
# dobry pomysł na wypoczynek indywidualny, szczególnie gdy potrzebujemy skupienia i spokoju
# sport, który uczy tolerancji oraz gry fair-play
# dyscyplina wymagająca dbałości o właściwy wizerunek oraz ubiór zgodny z etykietą golfa

Golf uczy koncentracji i konsekwencji w dążeniu do celu!

Kolejne sezony pokazują, że w najbliższym czasie czeka nas bardzo szybki rozwój tej dyscypliny i lawinowy wręcz przyrost czynnych golfistów. Dziesiątki firm zorganizowało już spotkania dla swoich pracowników i zaproszonych gości, proponując im zabawę z golfem. Zapraszamy do Krakow Valley Golf & Country Club. Twoja przygoda z golfem może rozpocząć się właśnie u nas...

3 komentarze:

janina kujda pisze...

Też mam złe doświadczenia z chodzenia z mężczyznami na skróty:25 lat temu ,w Muszynie idąc "na skróty"doszliśmy do Ośrodka na kolacje zamiast na obiad.

janina kujda pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Wojciech Olchowski pisze...

chyba mam skolnnosci do snobistycznego ramolenia bo ten sport mi sie zawsze podobal, nawet czasem na komorce gram w golfa hehe :)

ladne widoki, nie trzeba sie pocic, spokoj, wiaterek, ladnie sie mozna ubrac hehe ;)